BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

MOBA Mobilne Biuro Architektoniczne

ul. Żeromskiego 4/4,
27-200 Starachowice

tel. 882 755 882
mail: biuro@moba-architektura.pl

MOBA Mobline Biuro Architektoniczne- jedyne w Polsce biuro architektoniczne z dojazdem do klienta. Świadczymy usługi z zakresu projektowania budynków mieszkalnych (jedno i wielorodzinnych), gospodarczych, inwentarskich, usługowych, użyteczności publicznej, przemysłowych (hale, magazyny) oraz projektowania wnętrz. Najlepszą wizytówką biura jest stale poszerzające się grono zadowolonych klientów. Otwarcie na nowości i unikatowe podejście do życia, przyczyniło się do stworzenia biura stawiającego na mobilność, innowacyjność, kreatywność i efektywność. MOBA to krok w XXI wiek. Kierowałam się zasadą, że „praca oznacza to, co robisz, a nie gdzie jesteś". Mobilne biuro pozwala mi na dotarcie do każdego klienta i skoncentrowanie się na jego indywidualnych potrzebach. Różnorodne środowisko pracy sprawia, że zlecenia stają się przyjemnością i wykonywane są bardziej efektywnie. MOBA to odejście od ustalonych norm i nowe spojrzenie na pracę architekta.

W mojej ofercie znajdą Państwo:

1. Projekty indywidualne - koncepcyjne, budowlane i wykonawcze.
Współpracuję z doświadczonymi inżynierami stale wzbogacając swoją wiedzę - dzięki temu jestem w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.
2. Adaptacje i sprzedaż projektów typowych
3. Inwentaryzacje obiektów
4. Pełną obsługę klienta od pozwolenia na budowę po nadzór autorski na budowie. Jestem fachowcem w swojej dziedzinie i współpracując z klientem zawsze służę mu pomocą na wielu polach.
5. Usługi doradcze

Sylwia Wosik
architekt

Author: Agata Maciąg
agata.maciag@starachowice.eu

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice
Tel: 41-273-83-04

 

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Accept