BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Radni

Ślubowanie radnego:

„Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców.”
(art. 23a.1 ustawy o samorządzie gminnym z dnia 8 marca 1990 r.”)

 

Radni Rady Miejskiej w Starachowicach – kadencja 2024-2029

 

 

Andrzejewski Tomasz - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

 Andrzejewski Tomasz - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
  1. Data i miejsce urodzenia: 21.04.1957 - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 4 
  4. Klub Radnych: Klub Radnych "KWW Marka Materka"
  5. Kontakt: e-mail: tel. 600-108-101, e-mail: tomasz.andrzejewski@starachowice.eu 

Anduła Artur

Anduła Artur

  1. Data i miejsce urodzenia: 16.08.1972 - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 4 
  4. Klub Radnych: Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości im. Joanny Główki
  5. Kontakt: tel. (41) 273-83-12, e-mail: artur.anudla@starachowice.eu 

Capała Piotr

Capała Piotr 

  1. Data i miejsce urodzenia: 28.10.1988 - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 4
  4. Klub Radnych: Klub Radnych TST - Twój Samorząd Teraz
  5. Kontakt: tel. 510-656-366, e-mail: piotr.capala@starachowice.eu 

Cheda Agnieszka

 Cheda Agnieszka
  1. Data i miejsce urodzenia: 20.05.1975 - Opatów
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 4
  4. Klub Radnych: Klub Radnych "KWW Marka Materka"
  5. Kontakt: tel. 574-166-946, e-mail: agnieszka.cheda@starachowice.eu 

Gęborek Mirosław

Gęborek Mirosław

  1. Data i miejsce urodzenia: 8.12.1958 r. - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 2
  4. Klub Radnych: Klub Radnych TST - Twój Samorząd Teraz
  5. Kontakt: tel. 602-854-974, e-mail: miroslaw.geborek@starachowice.eu 

Grunt Dariusz

Grunt Dariusz

  1. Data i miejsce urodzenia: 04.07.1964 r. - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 1
  4. Klub Radnych: Klub Radnych TST - Twój Samorząd Teraz
  5. Kontakt: tel. 603-716-020, e-mail: dariusz.grunt@starachowice.eu 

Kamiński Marek

Kamiński Marek

  1. Data i miejsce urodzenia: 26.11.1949 – Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 2
  4. Klub Radnych: Klub Radnych "KWW Marka Materka"
  5. Kontakt: tel. 881-206-002, e-mail: marek.kaminski@starachowice.eu 

Konarski Mariusz - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Konarski Mariusz - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

  1. Data i miejsce urodzenia: 24.09.1979 – Iłża
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 3
  4. Klub Radnych: Klub Radnych "KWW Marka Materka"
  5. Kontakt: tel. tel. 511-024-242, e-mail: mariusz.konarski@starachowice.eu 

Kuś Agnieszka

Kuś Agnieszka

  1. Data i miejsce urodzenia: 07.07.1974 - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 1
  4. Klub Radnych: Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości im. Joanny Główki
  5. Kontakt: tel. 726-662-919, e-mail: agnieszka.kus@starachowice.eu 

Lipiec Dariusz

 Lipiec Dariusz

  1. Data i miejsce urodzenia: 16.11.1961 - Starachowice
  2. Wykształcenie:  wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 2
  4. Klub Radnych: Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości im. Joanny Główki
  5. Kontakt: e-mail: dariusz.lipiec@starachowice.eu 

Niewczas Lidia - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

 

  Niewczas Lidia - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

  1. Data i miejsce urodzenia: 27.03.1970 - Łagów
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 1
  4. Klub Radnych: Klub Radnych "KWW Marka Materka"
  5. Kontakt: tel. 660-549-786, e-mail: lidia.niewczas@starachowice.eu 

Nowak Dariusz

Nowak Dariusz

  1. Data i miejsce urodzenia: 31.01.1970 - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 3
  4. Klub Radnych: Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości im. Joanny Główki
  5. Kontakt:tel. (41) 275-31-09, (41) 273-83-12, e-mail: dariusz.nowak@starachowice.eu 

Nowak Jarosław

  Nowak Jarosław

  1. Data i miejsce urodzenia: 26.02.1963 - Rudki
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 4
  4. Klub Radnych: Klub Radnych "KWW Marka Materka"
  5. Kontakt: tel. 602-626-173, e-mail: jaroslaw.nowak@starachowice.eu 

 

Nowakowski Marcin

Nowakowski Marcin 

  1. Data i miejsce urodzenia: 26.09.1983 
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 3
  4. Klub Radnych: Klub Radnych "KWW Marka Materka"
  5. Kontakt: tel. 501-583-260, e-mail: marcin.nowakowski@starachowice.eu 

Orkisz Włodzimierz

Orkisz Włodzimierz

  1. Data i miejsce urodzenia: 18.03.1946 - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 1
  4. Klub Radnych: Klub Radnych "KWW Marka Materka"
  5. Kontakt: tel. 600-426-812, e-mail: wlodzimierz.orkisz@starachowice.eu 

Rączka Konrad

Rączka Konrad

  1. Data i miejsce urodzenia: 15.07.1990 - Starachowice
  2. Wykształcenie: średnie
  3. Okręg wyborczy nr 3
  4. Klub Radnych: Klub Radnych TST - Twój Samorząd Teraz
  5. Kontakt: tel. 500-808-655, e-mail: konrad.raczka@starachowice.eu 

Rutkowska Monika

Rutkowska Monika

  1. Data i miejsce urodzenia: 26.02.1966 - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższa
  3. Okręg wyborczy nr 3
  4. Klub Radnych: Klub Radnych "KWW Marka Materka"
  5. Kontakt:tel. 791-821-144, e-mail: monika.rutkowska@starachowice.eu 

Sowula Marcin

  Sowula Marcin

  1. Data i miejsce urodzenia: 04.01.1981 - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 2
  4. Klub Radnych: Klub Radnych "KWW Marka Materka"
  5. Kontakt: tel. 602-270-258, e-mail: marcin.sowula@starachowice.eu 

                                                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

Traczyk Ilona

Traczyk Ilona

  1. Data i miejsce urodzenia: 19.03.1967 - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 2
  4. Klub Radnych: Klub Radnych "KWW Marka Materka"
  5. Kontakt: tel. 694-097-880, e-mail: ilona.traczyk@starachowice.eu 

Walendzik Michał Andrzej - Przewodniczący Rady Miejskiej

Walendzik Michał Andrzej - Przewodniczący Rady Miejskiej

  1. Data i miejsce urodzenia: 16.05.1984 - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 1
  4. Klub Radnych: Klub Radnych "KWW Marka Materka"
  5. Kontakt: tel: 602-293-885, e-mail: michal.walendzik@starachowice.eu

Zuba Dominik

Zuba Dominik

  1. Data i miejsce urodzenia: 25.04.1987 - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 4
  4. Klub Radnych: Klub Radnych "KWW Marka Materka"
  5. Kontakt: tel. 600-353-944, e-mail: dominik.zuba@starachowice.eu 

 

 

 

 Wykaz Radnych RM w okręgach wyborczych

 

Nr okręgu    

  Granice okręgów wyborczych Nazwisko
i imię radnego 
I 1 Maja, 8 Maja, Adama Mickiewicza, Akacjowa, Bankowa, Bartosza Głowackiego, Batalionów Chłopskich, Bohaterów, Bohaterów Westerplatte, Borówkowa, Botaniczna, Bugaj, Bukowa, Cegielniana, Daleka, Dobra, Dębowa, Doktorska, Dolna, Działkowa, Fabryczna, Fryderyka Chopina, gen. Józefa Bema, Grabowa, Harcerska, Hutnicza, Iglasta, Jadwigi Kaczyńskiej, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesionowa, Kalinowa, Klonowa, Konstytucji 3 Maja, Kopalniana: numery od 12 do końca,Leszczynowa, Licealna, Lipowa, Łąkowa, Majówka numery nieparzyste 1 – 13 i numery parzyste 2 - 20B,Malinowa, Marii Curie-Skłodowskiej, Marszałka Piłsudskiego: numer 142, Mieszała, Miła, Modrzewiowa, Nadrzeczna, Nasienna, Nauczycielska, Nowa, Oświatowa, Olszynowa, Orzechowa, Parkowa, Partyzantów, Perłowa, Piastowska, Piesza, Pochyła, Pogodna, Poprzeczna, Poznańska, Przechodnia, Przekopowa, Radomska numery nieparzyste od 3 do końca i numery parzyste od 12 do końca, Radosna, Robotnicza, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Stalowa, Stanisława Duboisa, Stawowa, Stroma, Strzelnicza, Szeroka, Szkolna, Sztolnia, Śląska, Świętej Barbary, Topolowa, Warszawska, Wąchocka, Wąwóz, Wiązowa, Wielkopiecowa, Widok, Władysława Borkowskiego, Wylotowa, Zachodnia, Zakładowa, Zdrojowa, Źródlana, Żurawia

      Grunt               Dariusz

Kuś Agnieszka

Niewczas    Lidia

       Orkisz     Włodzimierz

   Walendzik          Michał

    

II Aleja Armii Krajowej: numery nieparzyste od 9 do końca i numery parzyste od 26 do końca, Brązowa, Cysterska, doktora Włodzimierza Cyrkowicza, Gliniana, Graniczna, Franciszka Żwirki, Jerzego Bajana, Kopalniana: numery od 1 do 11, Kościelna: numery nieparzyste 81 i 83, Leśna, Majówka numery nieparzyste 15-do końca i numery parzyste od 22 do końca, Medyczna, Miedziana, Murarska, Niecała, Przyjazna, Skalista, Srebrna, Stanisława Staszica, Zielona, Złota, Marszałka Piłsudskiego: numery nieparzyste od 53 do końca i numery parzyste: 70 - 140, Na Szlakowisku, Stanisława Wigury, Wojska Polskiego

Gęborek Mirosław

Kamiński Marek

Lipiec Dariusz

Traczyk Ilona

Sowula Marcin

III Agatowa, Aleja Armii Krajowej: numery nieparzyste 1 - 7 i numery parzyste 2 - 24, Aleja Najświętszej Marii Panny, Boczna, Bolesława Prusa, Brzozowa, Bursztynowa, Ciasna, Cicha, Cisowa, Cmentarna, Czerwonego Krzyża, Diamentowa, Długa, Dworcowa, Fryderyka Lempe, Głogowa, Górna, Górzysta, Gruntowa, Grzybowa, Henryka Sienkiewicza, Iłżecka, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego, Jasna, Jodłowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Juliusza Słowackiego, Kolejowa, Kornatka, Kościelna bez numerów 81 i 83, Krańcowa, Kręta, Krótka, Krucza, Kwiatowa, Lachy, Lenartowska, Leopolda Staffa, Letniskowa, Ludwika Waryńskiego, Łazy, Marszałka Piłsudskiego: numery nieparzyste 1 - 51 i numery parzyste 2 - 68, Martenowska, Mikołaja Reja, Młynarska, Nad Młynówką, Niska, Objazdowa, Ostrowiecka: numery od 14 do końca, Owocowa, Plac Rynek, Polna, Powstania Styczniowego, Przeskok, Rubinowa, Rzemieślnicza, Sąsiedzka, Skałka, Składowa, Słoneczna, Spółdzielcza, Stalowników, Staropolska, Strażacka, Stefana Żeromskiego, Świerkowa, Tadeusza Kościuszki, Targowa, Turkusowa, Turystyczna, Warszawka, Władysława Stanisława Reymonta, Wschodnia, Wspólna, Wysoka, Zacisze, Zaułek, Zgodna, Zwierzyniecka, Żabia

 

Konarski  Mariusz

Nowak Dariusz

Nowakowski Marcin

Rączka Konrad

Rutkowska Monika

 

IV 6 Września, Agrestowa, Aleja Niepodległości, Artura Grottgera, Benedyktyńska, Beskidzka, Bieszczadzka, Bławatkowa, Bratkowa, Chorążego Szorta, Czereśniowa, Dionizego Czachowskiego, Doktora Andrzeja, Druhny Zjawy, Działki, Emilii Plater, gen. Józefa Ludwika Hauke-Bosaka, Henryka Wieniawskiego, Henryki Pustowójtówny, Ignaca Zaczkiewicza, Ignacego Prądzyńskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Jałowcowa, Jana Pawła II, Jelenia, Jerzego Szydłowskiego, Jabłoniowa, Jesienna, Jeżynowa, Joachima Lelewela, Józefa Chłopickiego, Józefa Dwernickiego, Józefa Sowińskiego, Kanałowa, Kapitana Mariańskiego, Karola Szymanowskiego, Karpacka, Kasztanowa, Kielecka, Kolorowa, Kombatantów, ks. Józefa Radoszewskiego, Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, księdza Stanisława Brzózki, Letnia, Lubianka, Ludwika Mierosławskiego, Łączna, Łysogórska, Magiczna, Makowa, Mała, Miodowa, Morelowa, Morenowa, Myśliwska, Nad Kamienną, Na Stoku, Nowowiejska, Majora Nurta, Majora Ponurego, Mariana Langiewicza, Osiedlowa, Ostrowiecka: numery od 1 do 13, Parcelowa, Pasternik, Pastwiska, Piaskowa, Piotra Wysockiego, Podgórze, Podhalańska, Podlesie, Południowa, Porucznika Jurka, Porucznika Robota, Radomska: numer 1 i numery parzyste 2 - 10, Romantyczna, Romualda Traugutta, Różana, Sadowa, Smugowa, Spadowa, Stanisława Moniuszki, Strugowa, Sudecka, Sybiraków, Tatrzańska, Tęczowa, Tulipanowa, Wachmistrza Tarzana, Wierzbowa, Ustronie, Wanacja, Wąsika-Kowalskiego, Wesoła, Wiejska, Wiklinowa, Wiosenna, Witolda Lutosławskiego, Wiśniowa, Władysława Rogowskiego, Wrzosowa, Ziołowa, Zygmunta Sierakowskiego, Żytnia.

Andrzejewski Tomasz

Anduła Artur

Capała Piotr

Cheda Agnieszka

Nowak Jarosław

Zuba Dominik

 

 

Author: Anna Grudniewska
anna.grudniewska@starachowice.eu

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice
Tel: 41-273-83-04

 

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Accept